PRISTATYMO TAISYKLĖS

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galite nemokamai atsiimti  Studio Sanguincio salone Domus Galerijoje arba pasirinkti, kad  prekes pristatytų kurjerių tarnyba. Prekes iš Studio Sanguinico salone galima atsiimti per 1-2 d.d. Per 2 – 3 d.d. pristatomos viso prekės, kurios yra mūsų parduotuvėse. Užsakomųjų prekių pristatymo terminas priklauso nuo prekės ir gamintojo. Kiekvienu konkrečiu atveju užsakomųjų prekių pristatymo terminas nurodomas individualiai.

Jeigu užsakymų, kurių bendra suma yra mažesnė negu 40.00 Eur pristatymas kainuoja 3.95 Eur, jeigu bendra suma yra didesnė arba lygi 40  Eur, pristatymas yra nemokamas.

Siuntinių tarnybos kurjeriui pristačius jums prekę prieš pasirašant ją išpakuokite ar apžiūrėkite ar prekė nėra pažeista. Jeigu prekės yra pažeista užpildykite pažeidimo aktą. Apie tokį įvykį informuokite Studio Sanguinico salone numeriu  +370 6723 1440. Pirkėjas praranda galimybę agauti prekę už pinigus jeigu jos neapžiūrėjo ir neužpildė prekių pažeidimo akto šalia kurjerio.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami supratau ar toliau naršydami svetainėje,

Jūs sutinkate su slapukų įrašymu.